Salt Analitik Çözümler Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. kalite kontrol ve  araştırma & geliştirme yapan analitik kimya laboratuvarlarında kullanılan teknolojik ekipmanlar ve bu ekipmanların sarf malzemelerinin temini  için alanında öncü markalar ile işbirliği yaparak müşterilerine en iyi hizmeti/ürünü sunmak amacıyla 2020 yılında Ataşehir/İstanbul’da kurulmuştur.

Tecrübelerimizi gerek teknik gerek uygulama alanında yaşadığınız sorunların çözümlerine ışık tutmak üzere en yeni teknolojileri sizin için araştırarak, yenilikçi çözüm yöntemleriyle harmanlayıp hizmetinize sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda mevcut teknolojileri de ihtiyacınızla birebir örtüşen ürün ve hizmeti belirlemek kaydı ile en uygun koşullarla sizlere sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

“Kaliteli hizmet ve maksimum müşteri memnuniyeti “sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizle birlikte olmaktan gurur duymaktayız.

Doğruluk,  güven, saygı ve paylaşım ilkelerinin rehberliğinde bizlerle birlikte olduğunuz için siz müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla,

Salt Analitik Çözümler